![Длительной и плодотворной оказалась работа в Анталии комитета FIS по лыжным гонкам, а также подкомитета по правилам и официальным лицам в лыжных гонках и подкомитета лыжероллерам. О новшествах и изменениях рассказал председатель коллегии судей Украины по лыжным гонкам, член обоих упомянутых подкомитетов Андрей Нестеренко.](/imglibtnc/6764266e3265b2d4aff089d62a369a3a.jpg) |
Длительной и плодотворной оказалась работа в Анталии комитета FIS по лыжным гонкам, а также подкомитета по правилам и официальным лицам в лыжных гонках и подкомитета лыжероллерам. О новшествах и изменениях рассказал председатель коллегии судей Украины по лыжным гонкам, член обоих упомянутых подкомитетов Андрей Нестеренко.
|
![У семінарі з підвищення кваліфікації тренерів та суддів з лижних гонок, що відбувся у місті Кременець Тернопільської області з 7 по 10 червня 2010 року, взяли участь представники із 10 областей України: Київської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Івано-Франківської, Львівської, Хмельницької, Закарпатської, Тернопільської та міста Київ. По проходженні семінару 45 тренерів отримали відповідні сертифікати.](/imglibtnc/87e8033dc5188236f273b9691c07f6d0.jpg) |
У семінарі з підвищення кваліфікації тренерів та суддів з лижних гонок, що відбувся у місті Кременець Тернопільської області з 7 по 10 червня 2010 року, взяли участь представники із 10 областей України: Київської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Івано-Франківської, Львівської, Хмельницької, Закарпатської, Тернопільської та міста Київ. По проходженні семінару 45 тренерів отримали відповідні сертифікати.
|
![16 червня 2010 року відбулась VI звітно-виборча конференція федерації лижного спорту України. У конференц-залі державного олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» зібрались 32 делегати, які представляли 13 осередків ФЛСУ, 2 колективних члени, 4 технічні комітети та фізкультурно-спортивне товариство «Колос». За декілька годин делегатами було обговорено та прийнято чимало рішень щодо діяльності ФЛСУ у минулому та майбутньому олімпійському циклах.](/imglibtnc/46fba4a56e38b6ad68ecf8bc9804a50e.jpg) |
16 червня 2010 року відбулась VI звітно-виборча конференція федерації лижного спорту України. У конференц-залі державного олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» зібрались 32 делегати, які представляли 13 осередків ФЛСУ, 2 колективних члени, 4 технічні комітети та фізкультурно-спортивне товариство «Колос». За декілька годин делегатами було обговорено та прийнято чимало рішень щодо діяльності ФЛСУ у минулому та майбутньому олімпійському циклах.
|
![12 червня у польському містечку Загожі відбувся літній чемпіонат серед юнаків зі стрибків на лижах з трампліна Прикарпатської окружної федерації лижного спорту Польщі.
В цих змаганнях взяли участь і українські молоді спортсмени з Кременецької СДЮШОР Тернопілької області.](/imglibtnc/30e17895c666234ff16b0288bb9ce862.jpg) |
12 червня у польському містечку Загожі відбувся літній чемпіонат серед юнаків зі стрибків на лижах з трампліна Прикарпатської окружної федерації лижного спорту Польщі.
В цих змаганнях взяли участь і українські молоді спортсмени з Кременецької СДЮШОР Тернопілької області.
|
![З 05-06 червня 2010 року у місті Острог Рівненської області проходив відкритий Кубок з лижоролерів серед ветеранів. Таким чином ветерани-лижники вшанували 910 річницю міста Острог.](/imglibtnc/5b0e8885ef3610d04d6c8aae2221c7f7.jpg) |
З 05-06 червня 2010 року у місті Острог Рівненської області проходив відкритий Кубок з лижоролерів серед ветеранів. Таким чином ветерани-лижники вшанували 910 річницю міста Острог.
|
![Минулого тижня більше 1000 представників світового лижного товариства зібралось у турецькій Антальї для участі у у 47му Конгресі Міжнародної федерації лижного спорту. Згідно з програмою Конгресу з 31 травня по 2 червня відбулись засідання комітетів та робочих груп FIS, 4 червня – Конгрес. Учасниками цих заходів стали представники більше 110 країн світу. Цей Конгрес був ювілейним – рівно 100 років тому відбувся перший лижний Конгрес (18 лютого 1910 р.). Під час цього важливого заходу було прийнято декілька важливих рішень.](/imglibtnc/d9661d23d86cb378b165a79caa3f158a.jpg) |
Минулого тижня більше 1000 представників світового лижного товариства зібралось у турецькій Антальї для участі у у 47му Конгресі Міжнародної федерації лижного спорту. Згідно з програмою Конгресу з 31 травня по 2 червня відбулись засідання комітетів та робочих груп FIS, 4 червня – Конгрес. Учасниками цих заходів стали представники більше 110 країн світу. Цей Конгрес був ювілейним – рівно 100 років тому відбувся перший лижний Конгрес (18 лютого 1910 р.). Під час цього важливого заходу було прийнято декілька важливих рішень.
|
![Під час 47го Міжнародного лижного Конгресу FIS, що відбувся з 31 травня по 5 червня в Анталії (Туреччина) Радою FIS було затверджено міста, які прийматимуть змагання чемпіонатів світу з лижних видів спорту у 2014 та 2015 роках.](/imglibtnc/372cb18491c007400df4ed89a2d1b7dc.jpg) |
Під час 47го Міжнародного лижного Конгресу FIS, що відбувся з 31 травня по 5 червня в Анталії (Туреччина) Радою FIS було затверджено міста, які прийматимуть змагання чемпіонатів світу з лижних видів спорту у 2014 та 2015 роках.
|
![З 3 по 5 червня 2010 року на базі готельно-ресторанного комплексу «Едем» проходив науково-практичний семінар тренерів та суддів зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства, в якому взяли участь тренер національної збірної команди Польщі зі стрибків на лижах з трампліна Адам Целей та суддя міжнародної категорії Тадеуш Шостак, тобто є всі підстави неофіційно присвоїти цьому форуму статус міжнародного.](/_img/pic-news.jpg) |
З 3 по 5 червня 2010 року на базі готельно-ресторанного комплексу «Едем» проходив науково-практичний семінар тренерів та суддів зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства, в якому взяли участь тренер національної збірної команди Польщі зі стрибків на лижах з трампліна Адам Целей та суддя міжнародної категорії Тадеуш Шостак, тобто є всі підстави неофіційно присвоїти цьому форуму статус міжнародного.
|
![ШАНОВНІ СПОРТСМЕНИ!
Запрошуємо Вас вступати на навчання до Національного університету фізичного виховання і спорту України на кафедру зимових видів спорту.
У нашому навчальному закладі створені умови для підвищення спортивної майстерності. Університет забезпечує проживання в гуртожитку (квартирного типу). ВНЗ надає бюджетне навчання зі стипендією. На базі НУФВСУ створені два науково-дослідних інститути, при яких студенти мають можливість займатись науковою діяльністю, що в майбутньому дає можливість вступу до аспірантури.](/imglibtnc/55d18c65eea110029fc9d03dcb8648ea.gif) |
ШАНОВНІ СПОРТСМЕНИ!
Запрошуємо Вас вступати на навчання до Національного університету фізичного виховання і спорту України на кафедру зимових видів спорту.
У нашому навчальному закладі створені умови для підвищення спортивної майстерності. Університет забезпечує проживання в гуртожитку (квартирного типу). ВНЗ надає бюджетне навчання зі стипендією. На базі НУФВСУ створені два науково-дослідних інститути, при яких студенти мають можливість займатись науковою діяльністю, що в майбутньому дає можливість вступу до аспірантури.
|
![Домінатор сезону в стрибках на лижах з трампліна Сімон Амманн був заслужено названий](/imglibtnc/d97b67c17e0614000c6c3e4cf2c7874f.jpg) |
Домінатор сезону в стрибках на лижах з трампліна Сімон Амманн був заслужено названий "Королем північних дисциплін лижного спорту" членами Forum Nordicum, або Союзом журналістів північних лижних дисциплін, який являється частиною AIPS (Асоціації спортивної преси).
|