![В. о. віце-прем'єр-мінстра України Олександр Вілкул та президент НОК Сергій Бубка презентували логотип заявки Львова на право проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.](/imglibtnc/3ec869ad752b9273462ee1cbb2630519.png) |
В. о. віце-прем'єр-мінстра України Олександр Вілкул та президент НОК Сергій Бубка презентували логотип заявки Львова на право проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.
|
![Приглашаем детей и их родителей провести с нами День Снега на ГК](/imglibtnc/6f8a3292753c8a217ef8d3cfa8809da0.jpg) |
Приглашаем детей и их родителей провести с нами День Снега на ГК "Протасов Яр". Праздник пройдет с 11.00 до 13.00. В программе: музыкальная разминка на воздухе, эстафеты и догонялки, рисунки на любую снежно-зимнюю тему и, конечно, сюрпризики для маленьких гостей.
|
![Голосування триватиме до 26 січня 2014 року на спеціально створеному сайті www.lviv2022.in.ua , де можна не лише зробити вибір, але й дізнатися, що надихнуло його творців, а також побачити, як можна використати даний графічний символ.](/_img/pic-news.jpg) |
Голосування триватиме до 26 січня 2014 року на спеціально створеному сайті www.lviv2022.in.ua , де можна не лише зробити вибір, але й дізнатися, що надихнуло його творців, а також побачити, як можна використати даний графічний символ.
|
![19 грудня сноубордисти та фрістайлісти святкували день Св.Миколая. Юні вихованці ДЮСШ «Екстрім» представляли свої творчі здібності: розповідали легенди та вірші про Св.Миколая, співали пісень, грали на музичних інструментах та танцювали.](/imglibtnc/0749e9cf249d03b5b939b37fedab4bfb.jpg) |
19 грудня сноубордисти та фрістайлісти святкували день Св.Миколая. Юні вихованці ДЮСШ «Екстрім» представляли свої творчі здібності: розповідали легенди та вірші про Св.Миколая, співали пісень, грали на музичних інструментах та танцювали.
|
![Востаннє відома українська мекка лижних гонок приймала міжнародні змагання 16 років тому.](/_img/pic-news.jpg) |
Востаннє відома українська мекка лижних гонок приймала міжнародні змагання 16 років тому.
|
![На свято Миколая українські лижниці зробили черговий подарунок вболівальникам 26 Всесвітньої зимової Універсіади. На змаганнях, що проходили в італійському Лаго ді Тезеро провінції Трентіно Катерина Григоренко, Марина Анцибор і Катерина Сердюк виграли золото в естафеті 4х5 км.](/imglibtnc/7c7bf2b2a56058d02ae89a5ec6d415bf.jpg) |
На свято Миколая українські лижниці зробили черговий подарунок вболівальникам 26 Всесвітньої зимової Універсіади. На змаганнях, що проходили в італійському Лаго ді Тезеро провінції Трентіно Катерина Григоренко, Марина Анцибор і Катерина Сердюк виграли золото в естафеті 4х5 км.
|
![Наприкінці минулого тижня у місті Івано-Франківськ пройшов семінар для суддів зі сноубордингу. Цей захід, що відбувся завдяки підтримки Національного олімпійського комітету України, став першим окремо організованим семінаром для представників суддівського корпусу у цьому олімпійському виді лижного спорту.](/imglibtnc/256b7a0f03c7fd1aa5a7a444f71957f9.jpg) |
Наприкінці минулого тижня у місті Івано-Франківськ пройшов семінар для суддів зі сноубордингу. Цей захід, що відбувся завдяки підтримки Національного олімпійського комітету України, став першим окремо організованим семінаром для представників суддівського корпусу у цьому олімпійському виді лижного спорту.
|
![Ексклюзивна презентація проекту заявки України на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року відбулася у Львові.](/imglibtnc/625b874e67831d1ffa9b83d8ae68fa18.jpg) |
Ексклюзивна презентація проекту заявки України на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року відбулася у Львові.
|
![](/_img/pic-news.jpg) |
|
![Тринадцятирічний верховинець Марусяк став зірочкою змагань, беззаперечно вигравши золото в обидва дні змагань. Українець також поставив рекорд трампліну К-60, виконавши стрибок на 66,5 м.](/imglibtnc/381d13215a782385863096087a73c03b.jpg) |
Тринадцятирічний верховинець Марусяк став зірочкою змагань, беззаперечно вигравши золото в обидва дні змагань. Українець також поставив рекорд трампліну К-60, виконавши стрибок на 66,5 м.
|