![Упродовж минулого уікенду на відомому французькому гірськолижному курорті Ле Саузе відбулись міжнародні змагання FIS серед юнаків та дівчат (категорія Children). Ми дуже раді привітати представницю київського гірськолижного клубу “Каштан” Раду-Олександру Белобородову, яка стала призеркою змагань у спеціальному слаломі серед дівчат у віковій групі 1996-1997 р.н..]() |
Упродовж минулого уікенду на відомому французькому гірськолижному курорті Ле Саузе відбулись міжнародні змагання FIS серед юнаків та дівчат (категорія Children). Ми дуже раді привітати представницю київського гірськолижного клубу “Каштан” Раду-Олександру Белобородову, яка стала призеркою змагань у спеціальному слаломі серед дівчат у віковій групі 1996-1997 р.н..
|
![29 марта 2011 года на центральном гонролыжном комплексе](/imglibtnc/85434d172ab7a8117d7441714341ecf4.jpg) |
29 марта 2011 года на центральном гонролыжном комплексе "Протасов Яр" в Киеве прошел первый этап детских соревнований по горнолыжному спорту и сноубордингу под названием «1 Каштан – Снежный трофей».
|
![](/_img/pic-news.jpg) |
|
![Ольга Волкова о первых шагах во фристайле и постоянном желании быть первой. Спортсменка поделилась своими соображениями о положении фристайла в Украине и обозначила свою цель на ближайшее будущее.](/imglibtnc/dd251d8018413e4b09119d95222caabe.jpg) |
Ольга Волкова о первых шагах во фристайле и постоянном желании быть первой. Спортсменка поделилась своими соображениями о положении фристайла в Украине и обозначила свою цель на ближайшее будущее.
|
![У лютому 2011 року в літописі українського фрістайлу було розпочато нову главу. Уперше за майже 20 років Незалежності нашої держави у скарбничці синьо-жовтої збірної з’явилася медаль зразка чемпіонату світу з фрістайлу. За ці вагомі досягнення Експертна комісія Національного олімпійського комітету України визнала Ольгу найкращою спортсменкою лютого, сьогодні ж лауреатка отримала заслужені привітання та нагороди.](/imglibtnc/4b100b0345b0d1f9c6ec86795c06dbcd.jpg) |
У лютому 2011 року в літописі українського фрістайлу було розпочато нову главу. Уперше за майже 20 років Незалежності нашої держави у скарбничці синьо-жовтої збірної з’явилася медаль зразка чемпіонату світу з фрістайлу. За ці вагомі досягнення Експертна комісія Національного олімпійського комітету України визнала Ольгу найкращою спортсменкою лютого, сьогодні ж лауреатка отримала заслужені привітання та нагороди.
|
![Сонячної суботи 12 березня на київському гірськолижному курорті «Протасів Яр» завершились змагання Кубка Європи зі сноубордингу. У 2011 році Кубок Європи у Києві святкував свій перший ювілей – в п’ятий раз провідні сноубордисти Європи та світу зібрались на трасах «Протасового Яру», щоб визначити лідерів Континентального Кубку. В активі України - перемога Аннамарі Чундак.](/imglibtnc/06e958915eb056500bf624ac16b185e6.jpg) |
Сонячної суботи 12 березня на київському гірськолижному курорті «Протасів Яр» завершились змагання Кубка Європи зі сноубордингу. У 2011 році Кубок Європи у Києві святкував свій перший ювілей – в п’ятий раз провідні сноубордисти Європи та світу зібрались на трасах «Протасового Яру», щоб визначити лідерів Континентального Кубку. В активі України - перемога Аннамарі Чундак.
|
![](/_img/pic-news.jpg) |
|
![19 февраля на горнолыжном комплексе «Буковель» состоялся Кубок Европы по сноуборду в дисциплине биг-эйр. В соревнованиях приняли участия 19 спортсменов из 3 стран: Польши, России и, конечно, Украины. Нужно отметить, что участники постарались сделать из этих соревнований настоящее шоу – потрясающие прыжки не могли оставить равнодушным никого. Действительно, биг-эйр это очень зрелищная дисциплина, прыжки с трамплина с исполнением различных трюков на фоне солнца и гор, захватывают дух!](/imglibtnc/02c3a62760a05fb9b08ade0b628d2f21.jpg) |
19 февраля на горнолыжном комплексе «Буковель» состоялся Кубок Европы по сноуборду в дисциплине биг-эйр. В соревнованиях приняли участия 19 спортсменов из 3 стран: Польши, России и, конечно, Украины. Нужно отметить, что участники постарались сделать из этих соревнований настоящее шоу – потрясающие прыжки не могли оставить равнодушным никого. Действительно, биг-эйр это очень зрелищная дисциплина, прыжки с трамплина с исполнением различных трюков на фоне солнца и гор, захватывают дух!
|
![Передостанній етап Кубка світу поточного сезону з акробатики пройшов у важких умовах. Сильний вітер та сніг внесли значні корективи у попередній розклад змагань: фінальні результати зараховувались по оцінках однієї спроби. Але якої! Спочатку у змаганнях серед жінок бронзова призерка чемпіонату світу Ольга Волкова чітко виконала запланований стрибок – подвійне сальто з двома піруетами - і, випередивши китаянку Ксін Жанг, посіла друге місце з результатом у 85.83 бали.](/imglibtnc/a472fb5df439a486cac42de4225a5451.jpg) |
Передостанній етап Кубка світу поточного сезону з акробатики пройшов у важких умовах. Сильний вітер та сніг внесли значні корективи у попередній розклад змагань: фінальні результати зараховувались по оцінках однієї спроби. Але якої! Спочатку у змаганнях серед жінок бронзова призерка чемпіонату світу Ольга Волкова чітко виконала запланований стрибок – подвійне сальто з двома піруетами - і, випередивши китаянку Ксін Жанг, посіла друге місце з результатом у 85.83 бали.
|
![І це сталось! Миколаївська спортсменка Ольга Волкова другий раз поспіль піднялась на п’єдестал пошани. Але цей раз – особливий – на чемпіонаті світу у Дір Веллі. Вихованка Юрія Кобельника змогла утримати переможний настрій після вдалого виступу на заключному перед чемпіонатом світу етапі Кубка світу у Калгарі, де також посіла третє місце, и вдало виконавши другий стрибок у фінальних змаганнях, принесла Україні першу в історії медаль чемпіонату світу – теж бронзову. Вітаємо, Ольга, з цим святом для тебе і всіх вболівальників!](/imglibtnc/def2e9441284b21f8cac4fc07cc9ec6c.jpg) |
І це сталось! Миколаївська спортсменка Ольга Волкова другий раз поспіль піднялась на п’єдестал пошани. Але цей раз – особливий – на чемпіонаті світу у Дір Веллі. Вихованка Юрія Кобельника змогла утримати переможний настрій після вдалого виступу на заключному перед чемпіонатом світу етапі Кубка світу у Калгарі, де також посіла третє місце, и вдало виконавши другий стрибок у фінальних змаганнях, принесла Україні першу в історії медаль чемпіонату світу – теж бронзову. Вітаємо, Ольга, з цим святом для тебе і всіх вболівальників!
|