|
23-24 серпня 2014 року в селищі Ворохта Івано-Франківської області відбулись традиційні змагання на Кубок України "Кубок Карпат" зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства, присвячені 23-ій річниці Незалежності України.
|
|
З 18 по 20 липня 2014 року в селищах Верховина та Ворохта Івано-Франківської області відбулись змагання на Кубок України серед юнаків і дорослих зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства.
|
|
|
|
З 20 по 22 червня 2014 року в м.Кременці Тернопільської області відбулись змагання на Кубок України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства
|
|
|
|
Дорогі друзі, колеги та прихильники лижного спорту!
|
|
Вперше юнацька збірна команда України стала срібним призером на міжнародних юнацьких змаганнях з гірськолижного спорту.
26-30 березня 2014 р. на французьких гірськолижних курортах Praloup та LeSauze відбулись міжнародні юнацькі змагання з гірськолижного спорту за календарем міжнародної федерації лижного спорту – FIS Young Citizen Cup, на яких юнацька збірна команда України посіла друге командне місце, виборовши в індивідуальному заліку одну золоту і чотири срібні нагороди.
|
|
|
|
Програма стрибків, заявлених спортсменом та тренерами, була повністю конкурентоспроможною з програмою найсильніших лідерів змагань – китайців Кі Гуангпу і Зонгянг Джіа, білорусів Антона Кушніра, олімпійського чемпіона 2010 року Олексія Грішина, срібного призера Олімпійських ігор 2006 року Дмитра Дашинського, австралійця Девіда Морріса та американця Мака Бохоннона.
|
|
Стартуючи під 50 стартовим номером єдина представниця української команди Богдана Мацьоцька (Івано-Франківська область) досить чисто і гладко пройшла складні ділянки траси і впевнено випередивши найближчих суперниць, фінішувала із 27-им результатом.
|