![З 3 по 5 квітня 2017 року мальовничий куточок Тернопільщини приймає фахівців з цих зимових олімпійських видів спорту.](/imglibtnc/b57d01ed51809930ff86ebd42dfb2eda.jpg) |
З 3 по 5 квітня 2017 року мальовничий куточок Тернопільщини приймає фахівців з цих зимових олімпійських видів спорту.
|
![Марусяк Євген наймолодший серед трьох спортсменів національної збірної у стрибках на лижах із трампліна. Однак саме він цьогоріч став чемпіоном України на трампліні К-90, здійснив найдовший стрибок і єдиний серед українських стрибунів представляв нашу країну на ЮОМФ 2017 в турецькому Ерзурумі. Наразі Євген наполегливо тренується та покращує свої результати задля ліцензії на майбутні Зимові Олімпійські ігри 2018 року.](/imglibtnc/ca165ec97066fed5322bd087308eca99.jpg) |
Марусяк Євген наймолодший серед трьох спортсменів національної збірної у стрибках на лижах із трампліна. Однак саме він цьогоріч став чемпіоном України на трампліні К-90, здійснив найдовший стрибок і єдиний серед українських стрибунів представляв нашу країну на ЮОМФ 2017 в турецькому Ерзурумі. Наразі Євген наполегливо тренується та покращує свої результати задля ліцензії на майбутні Зимові Олімпійські ігри 2018 року.
|
![Сьогодні, у конференц-залі Інституту біохімії НАНУ відбулись урочисті проводи збірної команди Спеціальної Олімпіади України для участі у Всесвітніх зимових іграх Спеціальної Олімпіади.](/imglibtnc/721efd66dafd932a046eb763f13f0352.jpg) |
Сьогодні, у конференц-залі Інституту біохімії НАНУ відбулись урочисті проводи збірної команди Спеціальної Олімпіади України для участі у Всесвітніх зимових іграх Спеціальної Олімпіади.
|
![За сприяння Федерації лижного спорту України спорстсмени всеукраїнської громадської організації Спеціальна Олімпіада України отримали лижі від українсько-австрійського підприємства](/imglibtnc/56ea748f194c6ecdb079859d890f529f.jpg) |
За сприяння Федерації лижного спорту України спорстсмени всеукраїнської громадської організації Спеціальна Олімпіада України отримали лижі від українсько-австрійського підприємства "Фішер-Мукачево".
|
![Цьогоріч на Івано-Франківщині вперше пройшов незвичайний спортивний турнір серед дітей 2003-2011 років народження](/imglibtnc/82565b9c355c215c6ce0916cdec09abe.jpg) |
Цьогоріч на Івано-Франківщині вперше пройшов незвичайний спортивний турнір серед дітей 2003-2011 років народження "Кубок Надії Діденко". Його засновниця та ідейний організатор Надія Діденко майстер спорту міжнародного рівня з фрістайлу, триразова учасниця зимових олімпійських ігор, а з вересня минулого року - тренер зовсім ще маленьких майбутній спортсменів-фрісталістів.
|
![](/_img/pic-news.jpg) |
|
![Зі сятом весни, ніжності та любові!](/imglibtnc/721efd66dafd932a046eb763f13f0352.jpg) |
Зі сятом весни, ніжності та любові!
|
![Сьогодні минув останній змагальний день Чемпіонату світу з лижних видів спорту в Лахті, Фінляндія, тож спортсмени мали останню змогу поборотися на хороші результати та FIS поінти.](/imglibtnc/721efd66dafd932a046eb763f13f0352.jpg) |
Сьогодні минув останній змагальний день Чемпіонату світу з лижних видів спорту в Лахті, Фінляндія, тож спортсмени мали останню змогу поборотися на хороші результати та FIS поінти.
|
![У Закарпатті завершились міжнародні рейтингові змагання з гірськолижного спорту. 3 та 4 березня на трасах гірськолижного спортивного комплексу](/imglibtnc/721efd66dafd932a046eb763f13f0352.jpg) |
У Закарпатті завершились міжнародні рейтингові змагання з гірськолижного спорту. 3 та 4 березня на трасах гірськолижного спортивного комплексу "Красія" спортсмени змагались у спеціальному слаломі.
|
![Українські лижні бігуни на Чемпіонаті світу в Лахті змагалися в класичному стилі на дистанції 10 та 15 км й отримали свої результати.](/imglibtnc/b5269e846556c327c2317108eeaa4592.jpg) |
Українські лижні бігуни на Чемпіонаті світу в Лахті змагалися в класичному стилі на дистанції 10 та 15 км й отримали свої результати.
|