![Парад Українскої Олімпійської команди на урочистій церемоніі відкриття двадцятьперших Зимових Олімпійських Ігор у Ванкувері, Британська Колумбія, Канада](/_img/pic-news.jpg) |
Парад Українскої Олімпійської команди на урочистій церемоніі відкриття двадцятьперших Зимових Олімпійських Ігор у Ванкувері, Британська Колумбія, Канада
|
![За результатами контрольних тренувань 11 лютого визначено спортсменок, які стартуватимуть у перших олімпійських змаганнях з лижних гонок. 15 лютого о 10.00 жінки розпочнуть змагання у гонці на дистанцію 10 км вільним стілем.](/imglibtnc/4a05e833a13c3e1425fe4504e361aa44.jpg) |
За результатами контрольних тренувань 11 лютого визначено спортсменок, які стартуватимуть у перших олімпійських змаганнях з лижних гонок. 15 лютого о 10.00 жінки розпочнуть змагання у гонці на дистанцію 10 км вільним стілем.
|
![](/imglibtnc/09f9b229eb765b788fe2c8d2873af0af.jpg) |
"Мы хотим попасть в финал"
Корреспондент ресурса iSport.ua перед Олимпийскими играми в Ванкувере смог задать несколько вопросов сборной Украины по прыжкам с трамплина
|
![Розклад змагань українських лижників на ХХІ зимових Олімпійських іграх у Ванкувері за видами спорту: лижні гонки, гірськолижний спорт, сноубординг, фрістайл, стрибки на лижах з трампліну, лижне двоборство.](/imglibtnc/33b6bc0d31771b2fbdc7115c2d347a7b.jpg) |
Розклад змагань українських лижників на ХХІ зимових Олімпійських іграх у Ванкувері за видами спорту: лижні гонки, гірськолижний спорт, сноубординг, фрістайл, стрибки на лижах з трампліну, лижне двоборство.
|
![25 січня по 31 січня 2010 року у місті Блед (республіка Словенія) відбулися Перші Всесвітні Зимові Ігри Майстрів з лижних перегонів серед ветеранів. На змагання приїхали представники з 26 країн. У змаганнях прийняли участь 499 спортсменів з різних країн, а від української делегації приймали участь 33 спортсмена. Українскі ветерани вибороли 21 медаль.](/imglibtnc/ce6fbea363a3a66eb09116aa599eb840.jpg) |
25 січня по 31 січня 2010 року у місті Блед (республіка Словенія) відбулися Перші Всесвітні Зимові Ігри Майстрів з лижних перегонів серед ветеранів. На змагання приїхали представники з 26 країн. У змаганнях прийняли участь 499 спортсменів з різних країн, а від української делегації приймали участь 33 спортсмена. Українскі ветерани вибороли 21 медаль.
|
![У німецькому Клінгенталі 2 та 3 лютого відбувся черговий етап Кубка світу у стрибках на лижах з трампліна](/imglibtnc/747998d00f16f28a4caa144d6b4b47e7.jpg) |
У німецькому Клінгенталі 2 та 3 лютого відбувся черговий етап Кубка світу у стрибках на лижах з трампліна
|
![У середу, 3 лютого о 17.30 в Українському домі відбудеться урочиста церемонія проводів українськолімпійці 2010ої збірної команди для участі у ХХІ зимових Олімпійських іграх у Ванкувері. З 47 спортсменів, що будуть представляти національний прапор на Білій Олімпіаді братимуть участь у церемонії будуть лише 11.](/imglibtnc/4e41290bf1ac48d6ea1fbd16c95722d8.jpg) |
У середу, 3 лютого о 17.30 в Українському домі відбудеться урочиста церемонія проводів українськолімпійці 2010ої збірної команди для участі у ХХІ зимових Олімпійських іграх у Ванкувері. З 47 спортсменів, що будуть представляти національний прапор на Білій Олімпіаді братимуть участь у церемонії будуть лише 11.
|
![За остаточною інформацією від Міжнародної лижної федерації українські лижники отримали 23 ліцензії на участь у змаганнях на зимових Олімпійських іграх у Ванкувері.](/imglibtnc/7ac8b0efaf26cb53c2df5e0b8b7647e1.jpg) |
За остаточною інформацією від Міжнародної лижної федерації українські лижники отримали 23 ліцензії на участь у змаганнях на зимових Олімпійських іграх у Ванкувері.
|
![](/imglibtnc/fe472a87316f15adac99819fbf1199b2.jpg) |
|
![Сноубординг – наймолодша з дисциплін великої лижної родини, але швидко прогресує у світі, й в Україні. Сьогодні українські спортсмени вже зарекомендували себе серед спортивної еліти – на їхньому рахунку чимало призових трофеїв і перемог на міжнародних змаганнях, етапах Континентального Кубка. І хоча відомих спортсменів в Україні поки що лише два – Йосип Пеняк та Аннамарі Чундак – майбутнє цього виду спорту видається оптимістичним.](/imglibtnc/24536ab09955c6a89bdc1e9c4c3ce188.jpg) |
Сноубординг – наймолодша з дисциплін великої лижної родини, але швидко прогресує у світі, й в Україні. Сьогодні українські спортсмени вже зарекомендували себе серед спортивної еліти – на їхньому рахунку чимало призових трофеїв і перемог на міжнародних змаганнях, етапах Континентального Кубка. І хоча відомих спортсменів в Україні поки що лише два – Йосип Пеняк та Аннамарі Чундак – майбутнє цього виду спорту видається оптимістичним.
|